يكشنبه 17 فروردين 1399  
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :

اخبار

1398/12/9 جمعه

نگاهی به اقدامات انجام شده در بیمارستان آموزشی درمانی آیت الله طالقانی آبادان برای مهار بیماری كرونا.

.
《بیمارستان آموزشی درمانی  آیت الله طالقانی (ره )آبادان به‌عنوان بیمارستان معین برای درمان و بستری بیماران مبتلا به كرونا، در این شهر انتخاب شده است. 》

✅به گزارش روابط عمومی بیمارستان آیت الله  طالقانی (ره)  ،    امروز، ۹ اسفند ماه ۹۸ درگفتگوی  مسئول روابط عمومی  با  مدیر این مرکز درمانی دکتر  کوتی  گفت  ،بیمارستان آیت الله طالقانی آبادان  با هدف خدمت‌رسانی در زمینه بیماری کروناویروس و پذیرش موارد مشکوک به‌طور کامل از بیماران  با تشخیص جراحی، داخلی، قلبی، زنان و زایمان، آنکولوژی، اطفال و کلیه بیمارانی که مورد تنفسی نبوده‌اند تخلیه شده و در حال حاضر تعداد ۱۲۰ تخت بستری و ۳۰ تخت اورژانس برای پذیرش بیماران مشکوک به ویروس کرونا آماده شده است.
◻️وی همچنین گفت  در حال حاضر تعداد ۴تخت آی سی یو نیز برای بیماران بستری بدحال در نظر گرفته شده است  که درصورت نیاز تا ۸ تخت قابل افزایش میباشد و پزشکان عمومی، متخصص و فوق تخصص ، پرستاران و دیگر کارکنان درمانی، خدماتی و پشتیبانی در حال پذیرش ،بستری  و خدمت رسانی بیماران هستند.
وی همچنین افزود: در حال حاضر تعدادی بیمار مشکوک در این مرکز بستری و تحت مراقبت  کامل متخصصین امر هستند و آزمایش‌های لازم برای تشخیص بیماری بر روی آن‌ها انجام می‌شود.

◻️دکتر کوتی در ادامه ضمن عرض خدا قوت و تشکر از کلیه نیروهای خدوم و خدمت گذار این مرکز اعلام کرد که  به منظور بالا بردن سطح ایمنی بدن کلیه همکاران شاغل در بیمارستان از دیروز توزیع شیر، میوه ، و انجام ویتامین تراپی صورت پذیرفته و تاپایان این بحران نیز ادامه خواهد داشت.
ایشان نیز  افزودند حفظ سلامتی پرسنل در اولویت کاری و اخلاقی اینجانب بوده و در این اثنا از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.
همچنین وی خاطر نشان کرد که پارت دوم خرید کیت حفاظت فردی و تجهیزات مورد نیاز  نیز صبح امروز وارد بیمارستان شده و در انبار پشتیبان ذخیره گردیده و درحال حاضر کمبودی وجود نداشته و جای هیچگونه نگرانی نیست.

◻️مدیر  مرکز  آموزشی درمانی آیت الله طالقانی  به مردم توصیه کرد: مردم بهداشت فردی و به ویژه بهداشت دست را رعایت کنند، با توجه به اینکه تمام سطوح ممکن است آلوده باشد در صورتی که به هر سطحی دست می‌زنند پس از مراجعه به منزل دست‌ها را به طور مرتب شست‌و‌شو دهند و وسایل عمومی و شخصی مانند کلید، خودکار و تلفن همراه خود را پس از ضدعفونی استفاده کنند.
وی افزود: شهروندان تا حد امکان از حضور در مکان‌های شلوغ و پرتجمع دوری کنند و هر چه در منزل بمانند بهتر است، افراد اگر با بیمار تماس دارند به‌طور مرتب لباس‌هایشان را بشورند.
.
آرشیو
بیشتر
نسخه قابل چاپ