پنجشنبه 1 مهر 1400  

اخبار

1400/4/1 سه‌شنبه

خیر نیک اندیش خوزستانی ۵۰ درصد درآمد  یک دستگاه آمبولانس ملکی خودرا به صندوق مددکاری بیمارستان آیت الله طالقانی آبادان اهدا کرد..

یکی از خیّران نیک‌اندیش خوزستانی  جهت کمک به بیمارستان طالقانی آبادان  و برای مقابله با بیماری کرونا ۵۰ درصد درآمد آمبولانس ملکی خود را به واحد مددکاری بیمارستان اهدا کرد..

.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان ، دکتر کوتی  مدیر مرکز آموزشی درمانی آیت الله طالقانی آبادان،  روز سه‌شنبه یکم تیر ماه ۱۴۰۰ در دهه کرامت و سالروز ولادت امام مهربانی ها  از اقدام نیک  یک خیر خوزستانی تقدیر و تشکر نمودند ،
ایشان در مراسمی با حضور مسئولین ارشد دانشگاه ضمن تشکر از مدیر مسئول  مشارکت های اجتماعی دانشگاه عنوان نمودند ۵۰ درصد درآمد  یک دستگاه  آمبولانس توسط این خیر نیکوکار جهت تسهیل در پرداخت بدهی های بیماران و تعداد ۲۰ ماموریت ماهانه با تایید مدیریت بیمارستان  جهت جابه جایی  بیماران بی بضاعت  بصورت رایگان انجام خواهد شد.
 ولید کوتی  ضمن قدردانی از این حرکتهای خیرخواهانه و خداپسندانه  این اقدام ارزشمند خیر بزرگوار در کمک به  این بیمارستان را مغتنم شمرده و  آرزوی سلامتی و سعادت دنیوی و اخروی را برایشان از درگاه خداوند متعال مسئلت نمودند. همچنین ایشان ابراز امیدواری نمودند که با آغاز این اقدام بزرگ و همچنین فعال شدن صندوق خیریه بیمارستان راه خیرین سلامت برای پشتیبانی از بیماران بی بضاعت هموار تر از پیش خواهد شد.

دانشکده علوم پزشکی آبادان
.
آرشیو
كلمات كليدی :آباداندانشگاه علوم پزشکی آبادانبیمارستان طالقانینیکوکاری
نسخه قابل چاپ
بیشتر