چهارشنبه 13 مرداد 1400  

اخبار

1400/3/12 چهارشنبه

افتتاح موسسه خیریه ( طلوع مهر ) بیمارستان آموزشی درمانی آیت الله طالقانی آبادان.

مراسم افتتاحیه موسسه خیریه مرکز آموزشی درمانی آیت الله طالقانی صبح روز چهارشنبه ۱۲ خرداد ماه ۱۴۰۰ با حضور جمعی از نیکوکاران و خیرین بزرگوار و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی آبادان برگزار گردید..

.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی آیت الله طالقانی آبادان، به منظور ساماندهی خدمات عام المنفعه و امور نیکوکاری و بهره برداری از منابع حاصل از امور خیریه جهت تامین نیاز های دارویی، درمانی، حمایتی و تجهیزات مورد نیاز بیماران، در بیمارستان طالقانی  شهرستان آبادان ،مؤسسه خیریه بیمارستان  تاسیس شد. در آیین افتتاحیه این موسسه دکتر ولید کوتی مدیر بیمارستان آیت الله طالقانی  در سخنانی  ضمن خیر مقدم به مهمانان اظهار داشت: ان شاالله افتتاح این موسسه  باعث نهادینه شدن فرهنگ کمک به نیازمندان؛ ساخت و تجهیز  و توسعه بیمارستان باشد.سپس  گزارشی از عملکرد واحد مددکاری و همچنین میزان تخفیفات ارائه شده به نیازمندان و مانده بدهی اسناد بیماران که بعلت عدم بضاعت مالی پرونده آنان مفتوح میباشد را ارائه کردند. در ادامه این مراسم آقای بحرانی  مدیر عامل موسسه نیز در سخنانی ضمن خیر مقدم به مهمانان اظهار داشت: این موسسه به منظور ساماندهی و کمک به بیماران بی بضاعت ، در بیمارستان ، تاسیس شده است.
وی افزود: هیأت مؤسس این موسسه اشخاص معتمد شهرستان بودند که با حول و قوه الهی و مساعدت فرماندار ،مجوز نهایی پس از طی پروسه ثبتی اعطا شد.و به معرفی اعضا موسسه پرداختند. در ادامه اقای عبادی رئیس هیئت مدیره خیره و دوتن از خیرین  به ایراد سخنرانی پرداختند.
در پایان مراسم از اولین صندوق موسسه خیریه بیمارستان رونمایی گردید.
همچنین شماره حساب 0115918390008 وشماره شبای IR120190000000115918390008
موسسه جهت دریافت کمک های مردمی برای حمایت از بیماران نیازمند بیمارستان معرفی گردید.


دانشکده علوم پزشکی آبادان
 
.
آرشیو
عكس های مرتبط :كلمات كليدی :آبادانبیمارستان طالقانیموسسه خیریه طلوع مهرنیکوکارانمراسم افتتاحیه خیریه
نسخه قابل چاپ
بیشتر