چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400  

اخبار

1399/12/29 جمعه

پیام مدیر مرکز آموزشی درمانی آیت الله طالقانی آبادان به مناسبت آغاز سال نو.

مدیر مرکز آموزشی درمانی آیت الله طالقانی آبادان با انتشار پیامی به مناسبت فرا رسیدن آغاز سال نو، ضمن تبریک نوروز باستانی، یک سال تلاش قهرمانانه کارکنان مرکز در سنگر سلامت را ارج نهاد..

.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان آموزشی درمانی آیت الله طالقانی آبادان ، دکتر «ولید کوتی » در این پیام با اشاره به روزهای بحرانی سالی که گذشت، تلاش های مدافعان سلامت در این ایام را مایه مباهات و سربلندی دانست.
در این پیام آمده است:
یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال
ایزد هستی بخش بار دیگر جلوه بهار را به زمین ارزانی داشت تا مژده بهار، پیام آور تحول احوال باشد؛ جهان رنگ دگرگونی ببیند و تجربه حیاتی نو، نوید روزهای بهتر باشد برای یکایک ما.
نوروز باستانی این بار در قرنی جدید، ایران را سرسبز می کند و ایرانیان به رسم هر ساله، شادی آمدن بهار را به یکدیگر مژده می دهند.
اما سالی که گذشت، برای تمامی ما نه تنها در ایران عزیز اسلامی، بلکه در جای جای این کره خاکی، ایامی متفاوت از همیشه بود که متاسفانه خاطرات تلخی را برای ما به همراه داشت و این تلخی و دشواری برای خانواده سلامت آبادان ، مضاعف بود.
در پایان این سال پرفراز و نشیب بر خود لازم می دانم از صمیم قلب، تلاش ها و از جان گذشتگی های تمامی همکاران و همراهانم در دانشکده علوم پزشکی و مرکز آموزشی درمانی آیت الله طالقانی آبادان در مسوولیت خطیر تامین سلامت مردم عزیز شهرمان  ارج نهاده و قدردانی خود را از این همت والا به جای آورم.
ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدای شریف خانواده سلامت  که همواره نامشان در اذهان ما و حافظه تاریخی ملت ایران جاویدان است، امیدوارم پروردگار مهربان به تمامی خانواده های محترمی که در این بحران، عزیزانشان را از دست دادند صبر جزیل عنایت فرموده و سالی که در پیش داریم، روزهای بهتری را برای تمامی خانواده های ایرانی به ارمغان آورد.
لازم است یادآور شوم با تمامی تلاش ها و اقدامات خانواده سلامت کشور و دیگر مسوولان و دست اندرکاران در سالی که گذشت، کماکان با خطر بیماری کووید ۱۹ مواجهیم و نگرانی ها حتی بیش از گذشته، وجود دارد که از عموم مردم شریف شهرستان آبادان می خواهم با احساس مسوولیت نسبت به شرایطی که همه ما را تهدید می کند، نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی، به ویژه پرهیز از دید و بازدیدهای خانوادگی و سفر در ایام نوروز، همکاری داشته و این را به منزله مسوولیتی جدی نسبت به سلامت خود و عزیزانشان بدانیم تا بتوان هر چه زودتر، شاهد ریشه کنی این بیماری در میهن عزیزمان باشیم.
با عرض خداقوت به تمامی شما همکاران عزیزم که قهرمانانه تصویرگر صحنه های زیبای خدمت و ایثار بودید، امیدوارم سالی که در پیش داریم، برای یکایک ملت شریف ایران و به ویژه شما سربازان همیشه در صحنه سنگر سلامت، سرشار از سلامت، آرامش و بهروزی بوده و در کنار یکدیگر به زودی، آمدن بهار سلامت را جشن بگیریم.
با آرزوی سین «سلامت» بر سفره های یکایک ایرانیان، آغاز سال نو را به ریاست محترم دانشکده علوم پزشکی ،معاونین ، اساتید بزرگوار، کارکنان عزیز و دانشجویان گرامی دانشکده پزشکی آبادان وهمکارانم در مرکز اموزشی درمانی آیت الله طالقانی و مردم عزیزمان تبریک و تهنیت گفته و از پروردگار منان، اجابت دعای مبارک تحویل سال در حیات یکایک شما عزیزان را خواستارم.
 دکتر ولید کوتی
مدیر مرکز آموزشی درمانی آیت الله طالقانی آبادان
 
دانشکده علوم پزشکی آبادان
 
 
.
آرشیو
فايل های مربوطه :3.jpg173.07 KBكلمات كليدی :آبادانبیمازستان طالقانیعید نوروز 1400مدافعان سلامت
نسخه قابل چاپ
بیشتر